obchodní zástupce

Svačinové a nápojové automaty pro základní školy

Náš sortiment odpovídá požadavkům
tzv. "pamlskové vyhlášky".

Kávovary do kanceláře

Kávovary do kanceláří nabízíme v podobě dlouhodobého pronájmu. Zjištěte více informací o této nabídce kávovarů...

Svačinové automaty

Prodejní svačinové automaty dokážou svou kapacitou a nabízeným sortimentem plně nahradit kantýnu ve Vaší společnosti...

Nápojové automaty

Automaty na teplé nápoje zabezpečí ve Vaší společnosti jednoduše, rychle a levně komlexní kávový servis...

Nabídka služeb

Historie

Již v roce 1998 se pan Ing. Robert Adamčiak začal zajímat o český vendingový trh a první kroky v tomto oboru podnikl jako franchisant tradiční německé rodinné společnosti Dallmayr.

V roce 2008 došlo k oddělení od původní formy a pan Adamčiak začal budovat svou vlastní rodinnou a ryze českou firmu. Oporou a partnerem nejen pro život, ale i pro řemeslo, se mu stala Mgr. Zuzana Adamčiaková a jako spolumajitelé vybudovali společnost KAFE PARTNER od prvních základních kamenů.

Z původních pár desítek automatů se firma rozrostla do současné velikosti, přičemž v dnešní době zajišťujeme naše služby v nadnárodních společnostech, v regionálních společnostech, ve školách i kancelářích po celé republice a na vendingovém trhu zaujímáme stabilní pozici.
Každým rokem sledujeme aktuální trendy v našem oboru a děláme jako tým vše pro to, aby každý náš zákazník cítil individuální přístup a péči.

Od roku 2016 se naše firma stala výhradním zástupcem polské společnosti Evend a je nám ctí na český trh uvádět prodejní automaty Solid.

U nás vždy víte, s kým mluvíte a vždy víte, na koho se obrátit, ať již s technickým požadavkem či rozšířením stávajících služeb. Vážíme si všech stávajících zákazníků a těšíme se na nové.

Váš kolektiv Kafe Partner.

 

Kafe partner - netfirmy.czKávovary a nápojové automaty - netfirmy.cz
Spolehlivá firma