Kompletní řešení

pro firmy a organizace

Kafe Partner je firma s rodinnou tradicí spolupracující s regionálními dodavateli. Mezi naší hlavní činnost patří zajištění komplexního občerstvení ve firmách, veřejných prostorách, školách apod.

Výrobní a kancelářské provozy

Nejvyšší procento našich zákazníků je právě z oblasti výrobních a kancelářských provozů. Umíme Vám zajistit prakticky cokoliv, od kávy v kanceláři až po automat na výdej ochranných pomůcek. Velké prodejní automaty umíme opatřit téměř jakýmkoliv platebním systémem či akceptorem, včetně benefitních stravenkových či personálních firemních karet. Na pravidelných trasách dennodenně zajišťujeme svačiny a nápoje tisícovkám zákazníků napříč republikou. Jestli Vy máte potřebu nalézt řešení stravování a občerstvení pro Vaše kolegy a zaměstnance, tak věřte, že my už nyní víme, jak Vám pomoci.

HoReCa

Ať již sháníte profesionální zařízení na výdej chlazeného kusového zboží, jako sušenky, nápoje, bagety a podobně nebo Vás nadchla možnost nanukového výdejního automatu, či přemýšlíte o malých kompaktních kávovarech pro Vaše klienty v rámci room servisu- na všechny Vaše otázky máme řešení.

Obraťte se na naše obchodní oddělení a my Vám ušijeme služby na míru.

Školy

Jsme jedno z mála dodavatelů vendingových služeb, kteří se dokázali přizpůsobit prodeji svačinového a kancelářského sortimentu ve školách a přizpůsobit se požadavkům „pamlskové vyhlášky“. Naše služby poskytujeme napříč východočeských a středočeským regionem, jste-li základní škola či víceleté gymnázium, obraťte se na nás a my Vám rádi poskytneme kompletní nabídku.

Pro střední a vysoké školy pak nabízíme automaty na horké nápoje i svačinové automaty se širokým sortimentem.

Úřady a veřejná místa

Místa, kde se lidé nachází 24/7, ale stánky, kantýny a rychlá občerstvení již mají zavřeno? Poskytněte nám prostor pro provozování vendingových automatů a my zajistíme, aby byl dostatek kávy a široký výběr sortimentu k dostání v každou denní i noční hodinu.
Našimi klienty jsou mimo jiné i různá sportovní (hokejové stadiony, letní koupaliště, kryté bazény) a kulturní střediska (kina, knihovny), střediska poskytování zdravotní péče, veřejné úřady a podobně.

Služby tvoříme na míru a s více než dvaceti lety zkušeností věříme, že řešení nalezneme pro každého klienta, obraťte se s důvěrou na naše obchodní oddělení.