obchodní zástupce

Svačinové a nápojové automaty pro základní školy

Náš sortiment odpovídá požadavkům
tzv. "pamlskové vyhlášky".

Kávovary do kanceláře

Kávovary do kanceláří nabízíme v podobě dlouhodobého pronájmu. Zjištěte více informací o této nabídce kávovarů...

Svačinové automaty

Prodejní svačinové automaty dokážou svou kapacitou a nabízeným sortimentem plně nahradit kantýnu ve Vaší společnosti...

Nápojové automaty

Automaty na teplé nápoje zabezpečí ve Vaší společnosti jednoduše, rychle a levně komlexní kávový servis...

Nabídka služeb

Stravování – automaty na jídlo a chlazená jídla

Nově jsme pro Vás připravili široký výběr chlazených jídel vydávaných nejen z chlazených automatů na kusové zboží, ale i s možností výdeje vlastními pracovníky Vaší firmy. Tento systém Vám dovolí zabezpečit stravování pomocí automatů nejen jako doplněk, ale i jako hlavní systém stravování pro Vaše zaměstnace ve všech pracovních směnách v jakoukoliv dobu (např. při návratu řidičů z rozvozů zboží).

K automatu je jako příslušenství dodávána mikrovlnná trouba pro ohřev jídla a v automatu může být u každého jídla i jednorázový příbor (lžíce, vidlička a nůž). Tento systém zabezpečení stravování je vhodný do firem, na stavby apod.

Balená chlazená jídla

Základem naší nabídky jsou především jídla tradiční české kuchyně v sortimentu 4. druhů polévek a cca 35 hotových chlazených jídel včetně příloh, všechna v gramážích od 450g. Chlazená balená jídla jsou vyráběna metodou šokového zchlazení bezprostředně po jejich uvaření ze 70 ti stupňů C na 4 stupně C, a zabaleni do misek v ochranné atmosféře.Pokrmy si ponechávají vysoké procento výživných látek a chuťově jsou na rozdíl od mražených nebo pasterovaných pokrmů zcela srovnatelné s čerstvými teplými pokrmy. Uvedeným způsobem vyráběné chlazené pokrmy si uchovávají dobu minimální spotřeby 14 dnu od data výroby. Pro podávání takto vyrobených pokrmů postačuje ohřev cca 4-5 minut v mikrovlnné troubě.

Jak zajistit stravování zaměstnanců vaší firmy?

Stále více zákazníků využívá pro řešení stravování svých zaměstnanců jednoporcová chlazená jídla, která díky prodloužené trvanlivosti až 14 dnů řeší stravování zejména na odpoledních, nočních a víkendových směnách a také jako plnohodnotná náhrada pro menší firmy bez vlastní výdejny teplých jídel.
Jedná se o hotová jídla, která si Vaši zaměstnanci už jen ohřejí. Tzn. žádná jídelna, ani výdejna jídel stačí pouze odpočinkoá místnost.

Chtěli byste nabídnout hostům v jídelně či baru chutná jídla a nemáte potřebné materiální zázemí či šikovného kuchaře?

Nabízíme Vám rychlou a snadnou alternativu:
Naše hotová jídla Vám dodáme již připravená a stačí je pouze ohřát v mikrovlnné troubě a můžete s úsměvem servírovat. Máme také v nabídce i gastro program který zahrnuje naše výrobky ve speciálním gastro balení. Tento způsob prodeje jídel nevyžaduje nejen kuchaře, ale ani nákladnou stavbu kuchyně. Pro zachování hygienických požadavků a norem Vám stačí mikrovlnná trouba.

Nemáte ve Vaší firmě potřebné prostory pro zajištění stravování svých zaměstnanců?
Chcete snížit časové ztráty svých zaměstnanců při stravování mimo Vaši firmu?
Nestihli jste v návalu práce zajít na oběd a doma máte opět "průvan"" v lednici?
Nevíte, co budete o víkendu vařit? Chystáte se na dovolenou a tvoříte jídelníček?
Potřebujete zajistit stravování svých blízkých když jste mimo domov.

ZDE JE CHYTRÉ ŘEŠENÍ

Kafe partner - netfirmy.czKávovary a nápojové automaty - netfirmy.cz
Spolehlivá firma